Професор медицини, епідеміолог та інфекціоніст Гарвардського університету: Дітям не слід робити щеплення проти вірусу COVID-19

За словами професора медицини, епідеміолога та інфекціоніста Гарвардського університету Мартіна Кулдорфа (Dr. Martin Kulldorff.), дітей не слід вакцинувати проти вірусу COVID-19.

«Я не думаю, що дітям слід робити щеплення від COVID. Я рішуче підтримую вакцинацію дітей від кору, епідемічного паротиту, поліомієліту, ротавірусу та багатьох інших хвороб, це дуже важливо. Але COVID не є великою загрозою для дітей», — сказав він «American Thought Leaders» EpochTV. Ви можете переглянути серію повністю на EpochTV.

«Вони можуть заразитися, оскільки можуть заразитися застудою, але для них це не є великою небезпекою. Вони не вмирають від цього, крім дуже рідкісних випадків. Отже, якщо ви хочете поговорити про захист дітей, я думаю, ми можемо поговорити, наприклад, про автомобільні аварії, коли діти дійсно наражаються на ризик.

«Є й інші речі, від яких нам необхідно убезпечити дітей. Але COVID не є небезпечним фактором для дітей».

«Лікарні мають наймати медсестер та інший персонал із природним імунітетом… Це ті, у кого найменше шансів заразити пацієнтів. [Однак] ми робимо навпаки. І вони гинуть».

Джерело

Добавить комментарий