Як досягти миру? — прот. Олександр Клименко (відео)

Новий цикл духовних роздумів протоієрея Олександра Клименка, що присвячений тлумаченню на Апостольські читання в Неділю 25-у після П’ятидесятниці (Еф. 4: 1–6) запропонував глядачам Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ .

Пояснюючи сенс слів апостола Павла в 4-й главі Послання до ефесян протоієрей Олександр Клименко наголосив, що Господь є Творець Всесвіту не лише над нами, людьми, а й над кожним атомом цього світу. «Він діє через усіх, навіть через тих, хто пручається Його втручанню. І кожного разу, коли найзапекліший атеїст бореться проти Нього, Господь намагається увійти лагідно, миролюбно, увійти в його долю, допомогти йому, підштовхнути його до добра. Він не робить це за нас, але постійно входить у наше життя, неначе стоячи збоку та підказуючи нам, скеровуючи нас, не порушуючи нашої свободи», — зазначив він.

Протоієрей Олександр висловив побажання, щоб слова апостола Павла з цього Послання до Ефесян почули ті, хто сьогодні «розрізають Тіло Христове навпіл». За його словами, лише ті люди, які будують навколо мир, які у своїх полеміках, діях «закликають винятково до мирних процесів, до мирного врегулювання будь-якого конфлікту, проблем, з якими стикається наш народ та Свята Церква, зможуть досягти єдності во Христі, зможуть досягти миру». Якщо ми цього не збагнемо, то ніколи не досягнемо миру.

Джерело

Добавить комментарий