Заклик Предстоятеля молитися і в часи благополуччя, і в часи бід

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій 12 грудня 2021 року в ефірі телеканалу «НТН»  у щотижневій програмі «Слово Предстоятеля» звернувся вкотре з духовною настановою до глядачів.  

 Я к повідомляє повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ Предстоятель наголосив, що Матір Божа піклується про всіх людей, особливо про малих дітей, та є Матір’ю для всіх нас. Підтверджуючи свої слова, Архіпастир пригадав дивну історію, яку йому розповіла одна жінка приблизно 50-60 років тому.

Коли ця жінка була дитиною, то її мати вела розпусне життя. «Вдома в них були ікони, але ніколи мама не молилася та нічого не говорила дитині, — зауважив  він. — Зрештою мати настільки заплуталась у плотських гріхах, що в безумстві задумала вбити дочку. Взяла сокиру і замахнулася на неї. Дівчинці було 5 рочків, вона ще мало що розуміла, а побачивши небезпеку, просто почала плакати. З’явилася дивна жінка, яка вихопила сокиру з рук матері. Мати прийшла до тями…».

Дівчинка думала, що її захистила сусідка і чекала, що вона під час зустрічі щось їй скаже. Але зрозуміла, що сусідка про це не мала ніякої уяви. «Якось дівчинка стала розглядати ікони і пізнала в образі Божої Матері саме ту Жінку, яка її врятувала. Але вона не знала, що то ікона, і думала, що то просто фотографія. У скрутну хвилину вона тепер завжди підходила до тієї “фотографії”, жалілася по-дитячи, плакала та отримувала втіху. А коли вона виросла, то дізналася, що це не фотографія, а ікона Божої Матері — Цариці неба і землі. Вона перейнялася гарячою любов’ю до Божої Матері, і для неї Вона була дійсно Матір’ю, яка і виховувала, і захищала, і покривала», — завершив розповідь Блаженніший митрополит.

Предстоятель закликав паству звертатися з молитвою до Бога і Божої Матері не тільки в часи біди, скорбот і хвороб, а й у часи радості та миру.

«Якщо людина молиться тільки в біді, а коли добре, то забуває молитись, то її молитва дуже слабка, без дерзновіння. А коли людина молиться Богу і Божій Матері і в часи благоденства, і в часи біди, то її молитва має сильне дерзновіння, більш приємна Богові і має добрі плоди. Нехай Господь молитвами Пресвятої Діви Марії оберігає всіх нас», — підсумував Його Блаженство.

Джерело

Добавить комментарий