Дослідження: повноцінні сім’ї більш економічно стабільні

Згідно з новою доповіддю Theos, як повідомляє сайт slovoproslovo.info з посиланням на christiantoday.com, «переваги шлюбу та стабільних сімейних стосунків» стають другорядними у національних дебатах про економічну нерівність. У доповіді зазначено, що одружені сім’ї менш схильні до бідності, ніж сім’ї з одним з батьків.

Дослідницький центр християнської релігії та суспільства провів контркультурне спостереження: «За межею лівих і правих: в пошуках консенсусу з питань економічної нерівності», яке було опубліковане на цьому тижні.

104-сторінковий звіт старшого наукового співробітника Theos, Ханни Річ, виник у результаті серії дискусій за круглим столом між науковцями та практиками різного політичних поглядів і професій.

«Існують певні визнані зв’язки між структурою сім’ї та бідністю, і роль, яку це відіграє як у бідності, так і в нерівності, є значною», – йдеться у доповіді.

У доповіді зазначено, що одружені сім’ї менш схильні до бідності, ніж сім’ї з одним із батьків.

Далі говориться: «Існують докази того, що структура сім’ї впливає на результати навчання, а деякі дослідження показують, що діти в неповних сім’ях гірше справляються з тестами на грамотність та обчислення.

«Існують очевидні відмінності в результатах для дітей, народжених у сім’ях з одним з батьків, у порівнянні з одруженими чи спільно проживаючими, навіть якщо врахувати пов’язані з цим економічні недоліки».

«Жодна з цих цифр сама по собі не доводить причинно-наслідкових зв’язків, але вони підкреслюють, що стабільність стосунків є важливим аспектом фінансової стабільності», – йдеться у звіті.

Аналітичний центр пропонує покращити підтримку молодих батьків в перші роки спільного життя.

«Інші заходи для підтримки сімейного життя можуть включати податкові пільги або надання підтримки стосункам», – додається у повідомленні.

 

Добавить комментарий