В Ужгороді мироточать дві ікони

Відомі випадки чудесної допомоги віруючим, які молилися перед «Всепомагаючою» іконою Богородиці.
В Ужгороді у храмі Різдва Богородиці Української Православної Церкви замироточили дві ікони: образ Богородиці «Всепомагаюча» та Іісуса Христа «Моління про чашу».

Ікона Божої Матері мироточила раніше, а образ Спасителя «Моління про чашу» – вперше, повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на Фейсбук телеканалу «М-Студіо».

«Через ікони Господь хоче показати своє знамення людям», – поділився думками настоятель храму Різдва Богородиці протоієрей Володимир Приймич.

Він зазначив, що відомі випадки чудесної допомоги віруючим, які молилися перед «Вседопоміжною» іконою Богородиці.

«Вона як жива, і люди, що приходять до цієї ікони, прикладаються до цієї святині отримують велику благодатну допомогу. Був приклад, коли вона допомогла людині вберегтися від самогубства. Вона опікується молодятами, які створили сім’ю й приходять із бажанням утвердитися у шлюбі», — розповів священник.

Перед іконою Спасителя «Моління про чашу» віруючі просять Господа допомоги у зміцненні віри та про зцілення душевних та тілесних хвороб.

«Ми просимо Господа, щоб Він молився за тих людей, які потребують духовної підтримки, за віруючих людей, які просять допомоги Божої, щоб Господь через чудо мироточення зміцнив нашу віру», — підсумував протоієрей Володимир Приймич.

Джерело

Добавить комментарий