У РПЦ зазначили, що поділ суспільства на тлі ковіду є не менш небезпечним, ніж сама хвороба

У Руській Православній Церкві вважають, що поділ у поглядах людей, що виник із приводу коронавірусу, є не менш небезпечним, ніж сама пандемія нової хвороби.

«Не менш небезпечним, ніж хвороба, є поділ. Пандемія боляче вдарила по людським стосункам. Є навіть сім’ї, в яких лаються прихильники та противники вакцинації», — сказав глава синодального Відділу із взаємин Церкви із суспільством та ЗМІ Володимир Легойда в інтерв’ю, яке опубліковала газета «Известия».

За його словами, завдання Церкви миротворче – «сказати суспільству, державі, що ми разом, ми одна сім’я». «Не будемо нікого записувати в людей другого сорту, спробуємо зберегти мир, розуміння та повагу до кожного», — закликав Легойда.

На його думку, пандемія допомогла краще зрозуміти, що в релігійному житті головне, а що другорядне.

«Чи зраджуєш ти Христа, коли надягаєш маску або дотримуєшся інших правил, запропонованих фахівцями? Так, ти не повинен боятися смерті, але чи повинен ти бігти їй назустріч, наражаючи при цьому на небезпеку інших людей? І так далі», — сказав представник Церкви.

Він визнав, що Церква «не без складнощів» проходить виклик пандемії. «Наївно і нечесно було б сказати, що ми швидко зорієнтувалися, одразу все зрозуміли — ні. Але я сказав би, що Церква гідно відповідає на цей виклик», — зазначив Легойда.

Джерело

Добавить комментарий