Іспанський закон зрівняв у правах людину та тварину

Іспанський конгрес депутатів ухвалив закон, який прирівнює права тварин до прав людини. Новий юридичний ракурс визначає домашніх вихованців не як об’єкт власності, а як розумних істот і наділяє їх в очах закону статусом, що  аналогічний статусу родичів. Юридично при розлученні або успадкуванні вони матимуть права, що мають діти. У тому числі, при виборі постійного місця проживання тепер братиметься до уваги благополуччя окремих тварин.

Покарання за порушення прав тварини буде дуже суворим, таким самим, як за жорстоке поводження з людиною.

«Ми змінюємо свій менталітет і розглядаємо тварин як живих істот, які здатні відчувати біль, щастя, сум і не мають нічого спільного з предметами, меблями чи шоу», — прокоментувала ухвалення цієї законодавчої ініціативи юрист із цивільних прав Лола Гарсія.

«У руслі широко декларованих завдань глобалістського «Великого перезавантаження», що стрімко набирає хід, як пише geopolitica.ru, – подібні рішення покликані аж ніяк не до підняття рівня турботи про тварин, а спрямовані на досягнення набагато фундаментальнішої мети, — декласування статусу людини як мислячого суб’єкта до рівня суто біологічної істоти нарівні з усією природою, що її оточує. 

Проте, якщо людина не є принципово іншою стосовно тваринного світу на підставі властивої їй унікальної здатності до мислення (а не просто використання середовища для свого відтворення), вся антропосфера моментально втрачає будь-який сенс. Таким чином, людська історія та культура прирівнюються до нагромадження випадковостей, що спричинили забруднення планети, і підлягають видаленню, як жахлива помилка та джерело проблем.

З самого початку хибна ліберальна ідея прогресу, що поставила людський розум у центр, як підкорювача та приборкувача природи, на наших очах чинить самогубство, обнуляючи все, що раніше було великим сенсом шляху людської цивілізації.

Але ліберальний проект обманює всіх і тут, постулюючи тепер — вже через новий ідеологічний рупор глобалізму те, що людський розум знімається з повістки, і відтепер ніякий сенс у принципі неможливий.

Під ширмою прийняття таких законів світ підводять до неминучості та безальтернативності антропологічного самогубства як позбавлення тягаря мислення, – зазначається у повідомленні.

Джерело

Добавить комментарий