Книгу про історію Православ’я в Україні видали в УПЦ

У Київських духовних школах Української Православної Церкви з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія видали книгу «Історія Православ’я в Україні в найновіший час».

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на прес-службу КДАіС, автор видання – єпископ Баришівський Віктор (Коцаба).

«Книга містить нарис історії Православ’я на території України, що охоплює період із кінця 1980-х до початку 2020-х років. У книзі описуються події, що пов’язані із здобуттям Українською Православною Церквою незалежності та самостійності в управлінні, її становленням та розвитком в українській державі після розпаду Радянського Союзу, місіонерське, духовно-просвітницьке та соціальне служіння у сучасному світі», — наголошується у виданні.

Членами редакційної колегії книги стали професор протоієрей Микола Данилевич та доцент протоієрей Василь Яковчук.

Книга буде корисна викладачам церковно-історичних наук та всім, хто цікавиться історією та сучасним станом Православ’я в Україні.

Як повідомлялося раніше, в УПЦ вперше переклали українською мовою твори отців Церкви та християнських письменників IV-V століть.

Джерело

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий