«Слово Предстоятеля» про важливість Іісусової молитви

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся з духовною настановою до глядачів у сорок першому випуску щотижневої програми «Слово Предстоятеля», яка вийшла 26 грудня 2021 року в ефірі телеканалу «НТН».

У цій програмі Предстоятель розповів, як через молитви Церква навчає нас правильно звертатися до Бога та виражати свою почуття до Нього. «Найбільш великою та досконалою є молитва «Отче наш», — додав він.

«Також однією з сильних молитов, – за словами Його Блаженства, – є молитва Іісусова: «Господи Іісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного!».

Архіпастир розповів про один дивовижний приклад із життя однієї жінки, пов’язаний із Іісусовою молитвою.

Як пригадав Архіпастир, ця жінка перебувала у засланні в 1930-і роки та дійшла там через свої гріхи до такого хворобливого стану, що не могла поворухнути ані ногою, ані рукою. Вже у безнадійному стані якось вночі вона почула розмову двох медсестер про Іісусову молитву. Виявилося потім, що одна з них була монахинею, а інша дружиною священника. Жінці так запали в душу їхні слова, що вона стала молитися без перестанку.

А вже через деякий час вона відчула, що отримала дивовижне зцілення.

«Молитва Іісусова для неї стала другим диханням. Вона постійно читала цю молитву, — продовжив Блаженніший Митрополит. — Ця молитва не тільки зцілила її, а відкрила двері Раю».

Як наголосив Його Блаженство, святі отці вчать нас, що Іісусова молитва має бути постійно на наших вустах, у нашому розумі та в нашому серці.

«Звичайно, до цієї міри людина доходить не одразу. Починається з того, що людина читає щодня певну кількість молитов, а з часом, навіть коли вона вже спить, її розум творить молитву. Блаженна та людина, яка має дар невпинної молитви. Тому що ця молитва не допускає ніякого ворога до такої людини», — підсумував Митрополит Онуфрій.

Джерело

Добавить комментарий