В Ізраїлі знайшли золотий перстень IV сторіччя із зображенням «Доброго Пастиря»


Ще одне археологічне підтвердження історичності постаті Господа Іісуса Христа та існування християнства у перші віки н. е. Біля узбережжя Ізраїлю археологи виявили стародавній перстень із зображенням молодого Іісуса Христа.
Устародавньому ізраїльському порту Кесарія морські археологи знайшли золотий перстень із зображенням молодого Іісуса Христа. Він датується IV століттям. Фахівці виявили прикрасу при сортуванні знахідок двох корабельних аварій, які сталися 1700 і 600 років тому, повідомляє Союз православних журналістів із посиланням на «Daily Mail».

Восьмикутний золотий перстень вважається найвишуканішим артефактом цієї колекції знахідок. На зеленому дорогоцінному камені в центрі вирізьблена фігура Іісуса Христа у вигляді молодого пастуха, який зодягнений у туніку, з вівцею на раменах.

Перстень, якому 1700 років, знайшли серед скарбу римських монет третього сторіччя, бронзової фігурки орла, дзвіночків для відлякування злих духів, кераміки та римської фігурки пантоміма в комічній масці.
Фігура «Добрий Пастир» вказує, що його власник, можливо, був раннім християнином. В Управлінні старожитностей Ізраїлю припустили, що перстень належав жінці, оскільки він невеликого розміру.

Добавить комментарий