Чому ви так боїтеся?

Нещодавно одному священникові на острові Кіпр, людині Божій, було одкровення від Господа, про яке він розповів нам особисто. Йому з’явився Христос і сказав:

«Чого бояться сучасні християни? Смерті від якогось вірусу чи інших хвороб? Але ж Я переміг смерть!

Навіщо Я став людиною, будучи Богом? Навіщо був розіп’ятий? Навіщо Я страждав на Хресті навіть до смерті,  смерті хресної? Щоб перемогти вашу смерть! Щоб перемогти диявола, що мучить вас!

Чи знаєш ти, яка тривалість біологічної смерті? Вона триває лише дві секунди. Відразу після цього душа відчуває та бачить Мене.

Розставання душі й тіла схоже на перехід від одного берега річки до іншого берега. Як тільки мине той тяжкий момент, коли душа розлучається з тілом, навпроти, на іншому березі, ти зустрінеш Мене. Я чекаю на вас, щоб ви насолоджувалися спогляданням Мого Світла Трійці! Якщо ви підготувалися до цього і очистили свою душу. Якщо ви полюбили Мене та ваших ближніх.

Чому ж ви так боїтеся? Чому ви втратили довіру до Мене? Невже Мені невідомо, коли має розлучитися душа від тіла у кожної людини?

Одні підуть молодими, інші – старими, треті – у середніх роках. Одні від коронавірусу, інші від раку, треті від нещасного випадку, четверті з якоїсь іншої причини. Ваша мета – не довголіття на землі, ваша мета – це життя вічне. І для всіх найголовніше питання – яке буде наше місце у вічності».

Наша мета – це Христос. Дуже важливо, щоб ми не втратили Христа, Який і є Вічне життя.

Уривок із проповіді митрополита Морфського Неофіта на престольному святі у храмі Святого Модеста (селище Астромерітіс, митрополія Морфу) 15 грудня 2021 року.

Джерело

Добавить комментарий