Залежність від відеоігор офіційно визнана хворобою

З  1 січня 2022 року залежність від відеоігор офіційно визнана хворобою. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) включила її до переліку одинадцяте видання Міжнародної класифікації хвороб (МКБ-11).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ВООЗ.

У ВООЗ відзначають, що для ігрової залежності характерне регулярне або періодичне порушення здатності контролювати частоту та тривалість ігрових сесій, тривалість проведеного за іграми часу, нездатність припинити гру при появі «негативних наслідків».

Також наголошується, що в разі залежності від ігор віддається пріоритет над іншими життєвими інтересами та повсякденною діяльністю. Симптоми можуть розвиватися безперервно протягом якогось часу, а можуть проявлятися з деякою регулярністю час від часу.

Крім того, ігрова залежність призводить до значних проблем в особистому, сімейному житті людини, викликає зміни його положення в соціумі, призводить до проблем у навчанні або роботі.

Для того, щоб діагностувати ігрову залежність, зміни в поведінці повинні спостерігатися протягом року, проте цей термін може бути скорочений, якщо всі діагностичні вимоги дотримані, а симптоми серйозні.

Добавить комментарий