Китайський суп із ненароджених дітей

Зараз Інтернетом поширюються дуже тривожні фотографії про певний делікатес, який можна знайти в Китаї. У місті в Кантоні зараз в тренді приготування із ненароджених дітей трав’яних супи, для покращення здоров’я та сексуальну потенції.

Вартість супу із  дитячим плодом у китайській валюті становить приблизно 4000 доларів (близько 2000 юанів). Менеджер фабрики відповідаючи засвідчив, що суп є ефективним, тому що він скоштував його і став частим клієнтом. Це страва, у яку додаються дорогі трави, щоб відварити малюка з курячим м’ясом упродовж 8 годин на пару.  Менеджер брав участь в інтерв’ю зі своєю другою і дуже молодою дружиною, якій лише 19, а йому зараз 62. 

Місцевий код для супу з ненароджених дітей – «Суп із реберцями», він подається в місцевих ресторанах у Кантоні. Пара, яка бажає зробити аборт, може просто піти в ці місцеві ресторани і продати абортовану дитину за 2000 юанів (китайська валюта). Ці місцеві ресторани, якщо пари не хочуть продавати своїх дітей, також приймають плаценту за кілька сотень.

Дуже тривожним є те, – повідомляє worldsviralnews, –  що більшість плодів, які подають у цих місцевих ресторанах, – це немовлята жіночої статі. Це пов’язано з тим, що більшість китайців воліють мати дітей чоловічої статі, а бідніші сім’ї зазвичай продають своїх немовлят. 

Канібалізм стає нормою!

«Безумовно неприпустимим Церква вважає вживання методів так званої фетальної терапії, в основі якої лежать вилучення та використання тканин та органів людських зародків, абортованих на різних стадіях розвитку, для спроб лікування різних захворювань та «омолодження» організму. Засуджуючи аборт як смертний гріх, Церква не може знайти йому виправдання і в тому випадку, якщо від знищення зачатого людського життя хтось, можливо, матиме користь для здоров’я. Неминуче сприяючи ще більшому поширенню та комерціалізації абортів, така практика (навіть якщо її ефективність, нині гіпотетична, була б науково доведена) є прикладом кричущої аморальності й носить злочинний характер» («Основи соціальної концепції РПЦ», гл. 9).

Джерело

Добавить комментарий