Молитва за абортованих дітей

 У день пам’яті 14 тисяч немовлят від Ірода у Віфлеємі вбитих у Києво-Печерській лаврі помоляться за дітей-жертв абортів.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, покаяний молебень має відбутися 11 січня о 12.00 в Аннозачатіївському храмі Києво-Печерської лаври.

«За офіційною статистикою щороку в Україні від штучних абортів гинуть близько 50 тисяч немовлят, але насправді ця цифра набагато більша. Наш протиабортний рух займається відкриттям кабінетів доабортного консультування, проводить бесіди з молоддю про зародження людського життя, розповідає про наслідки абортів та про традиційні сімейні цінності з метою підтримати молодь у прийнятті вірного рішення – порятунку дитини», – розповів один із організаторів події, лідер руху «Pro-life Україна» Олександр Єрух.

Покаяний молебень очолюватиме архієпископ Васильківський Николай. На згадку про жертви абортів запалять 100 свічок.

«Спільна молитва здатна допомогти жити далі тим жінкам, які вирішили позбавитися ще ненародженої дитини», — поділилися активісти антиабортного руху.

Організаторами події виступили Українська Православна Церква, громадські організації «Pro-life Україна», «Міряни», «Вся Україна», «Фітофарм».

Добавить комментарий