Жодної обіцянки Фанара українській владі не збулося

Незважаючи на створення ПЦУ, українці, як і раніше, ходять у канонічну Українську Православну Церкву, предстоятелем якої є Блаженніший Митрополит Онуфрій – найавторитетніший релігійний лідер України. До розкольників перейшов лише 1% віруючих. Про це сказав голова Синодального відділу із взаємин Церкви зі суспільством та ЗМІ РПЦ Володимир Легойда в інтерв’ю АіФ.

«Ми бачимо, що з усіх обіцянок, які давалися зі Стамбула українській владі, що звернулася туди з ідеєю створення так званої «національної української церкви», не збулося жодної. Люди, як і раніше, ходять у канонічну Українську Православну Церкву, предстоятелем якої є Блаженніший Митрополит Онуфрій – найавторитетніший релігійний лідер України. До розкольників перейшов лише 1% віруючих, але й з цієї малої кількості на багатьох було чинено серйозний тиск, аж до загроз позбавлення життя.

Ми сподіваємося, що на багатостраждальну землю України прийде довгоочікуваний мир, у тому числі завдяки подоланню розколу. Але все має вирішуватися виключно канонічним способом, а не так, як це робить Константинопольський патріархат», — сказав він.

Джерело

Добавить комментарий