У РПЦ розповіли про нову молитву від комп’ютерної залежності

У РПЦ прокоментували появу молитви від комп’ютерної залежності.

Заступник голови синодального відділу із взаємин Руської Православної Церкви із суспільством та ЗМІ Вахтанг Кіпшидзе прокоментував появу молитви «про одержимих комп’ютерною пристрастю», повідомляє «Секрет фирмы».

«Проблема ігроманії, тобто болючої залежності від комп’ютерних ігор, ніким не заперечується. Всім добре відомо, що одержимість комп’ютерними іграми як негативне явище не викликає жодних сумнівів. Подолання будь-якої залежності: наркотичної, алкогольної чи будь-якої іншої, яка існує в нинішньому суспільстві, потребує духовних зусиль. У тому числі й молитовної підтримки для тих, хто вважає себе віруючими. І наявність молитви для людей із такою залежністю зовсім не зайва», – розповів виданню Кіпшидзе.

Особлива молитва про одержимих комп’ютерною пристрастю входить до списку з 39 нових молитов, які склала і вже передала на розгляд Священного Синоду богослужбова комісія під головуванням митрополита Петрозаводського і Карельського Константина. До переліку увійшли, зокрема, молитви перед початком навчання у закладах для дорослих, перед складанням іспитів, з нагоди пошуку роботи, перед хірургічною операцією та інші.

Джерело

Добавить комментарий