Ті, хто відвідують церкву щотижня більш емоційно стійкі

Опитування показало, що парафіяни, які відвідують церкву щотижня, посіли перше місце серед 14 підгруп за рівнем психічного та емоційного здоров’я: 44 відсотки парафіян, які відвідують церкву щотижня, оцінили свій психічний та емоційний добробут на «відмінно». Ті, хто відвідує церкву майже щотижня або щомісяця (38 відсотків) або рідко чи взагалі не відвідує (29 відсотків), рідше оцінюють своє психічне та емоційне здоров’я як відмінне.

Загалом, психічне та емоційне здоров’я американців залишається на низькому рівні за останній 2021 рік, що обумовлене пандемією COVID-19, яка призвела до масових обмежень та втрати роботи. Лише 34 відсотки американців – стільки ж, скільки й минулого року – оцінюють своє психічне та емоційне здоров’я як відмінне. У 2019 році 43 відсотки американців оцінили своє психічне та емоційне здоров’я як відмінне.

Отримані результати, пише christianheadlines.com, свідчать, що «громадськість продовжує боротися з емоційними наслідками пандемії через 20 місяців після того, як вона вперше почалася в США».
Джерело

Добавить комментарий