Елладські єпископи проміняли Тіло й Кров Христа на вакцину

Грецький єпископ вважає, що ієрархи синоду ЕПЦ, які просувають необхідність вакцинації, стали представниками Міцотакісу, а не Христа.

Колишній митрополит Калавритський Елладської Православної Церкви Амвросій заявив, що архієреї ЕПЦ залишили Причастя Тіла та Крові Христа, займаючись просуванням вакцини від коронавірусу, повідомляє СПЖ.

Митрополит Амвросій у зверненні до синоду ЕПЦ запитує, чи не перетворює єпископів «наполеглива підтримка нав’язування вакцини віруючим на зброю диявола?».

«Ви залишили зусилля з вакцинації віруючих Вакциною, яка називається Тілом і Кров’ю Христа, і з безпрецедентною завзятістю займаєтеся просуванням вакцини Міцотакіса!», – заявив архієрей.

Він вважає, що із представників Христа Спасителя ієрархи ЕПЦ, які підтримують нав’язування вакцини, «стали представниками державної служби охорони здоров’я».

«Ви залишили турботу про душу і дбаєте про тіло! Ви вигнали віруючих із дому Господнього! Храми – порожні! Ви зберегли себе, але нашкодили Матері-Церкві!», – написав митрополит Амвросій.

Добавить комментарий