Пророцтва прп. Лаврентія Чернігівського

Перед кінцем світу земля перетвориться на пекло, точніше пекло переселитися на землю. І всі, хто його населяють, переберуться сюди до нас. Такий невтішний прогноз ще за життя дав старець, преподобний Лаврентій Чернігівський. Преподобний Лаврентій багато розмірковував на тему останніх часів. Як прийде антихрист. Коли цей важкий і страшний час настане. І що робити тим, хто не хоче потрапити до чіпких лап диявола.

Старець пережив жахливу Велику Вітчизняну війну, але при цьому описав усі жахіття війни, яка буде у всьому світі на порозі приходу антихриста. Тоді, за його словами, все згорить і населення земної кулі скоротиться  багаторазово. У цей час народ і почне просити «поставити одного царя». Вибраний і стане антихристом. Святий казав, що послідовника сатани коронуватимуть за всіма правилами православної віри. Ось тільки у найвідповідальніший момент читання «Символу Віри» він покаже своє справжнє обличчя. Він перерве Патріарха і зречеться Христа. Але, будучи дуже хитрим, він намагатиметься це приховати і переконати всіх, що він є віруючим. Захоче перехреститися. Для цього йому потрібно буде зняти рукавички, в яких відбуватиметься церемонія. А під ними — пазурі справжнього звіра. Тут Патріарх розпізнає в ньому антихриста, за що й загине.

У своїх передбаченнях старець згадав і про печатку, яку ставитимуть послідовникам сатани. Печатка буде помітною, щоб одразу було видно, має людина це тавро чи ні. Без штампу неможливо буде купувати та продавати. Християн убиватимуть або насильно відправлятимуть у безлюдні місця.

Преподобний Лаврентій казав, що останні часи зовсім близько. Потрібно остерігатися не того часу, коли відбуваються вибори правителів у різних країнах. А от, коли народ закликатимуть голосувати за одного, то цього робити буде не можна. Після світової війни залишаться кілька країн, які домовляться обрати собі царя всієї планети.

За словами Преподобного, по будинках ходитимуть переписувачі населення, які збиратимуть голоси всіх членів сім’ї. Хтось за антихриста, а хтось проти. Так у сім’ях настане розділення. Матері стануть за своїх дітей, боячись, що ті помруть без їжі та води. Інші будуть проти, готові померти, аби не потрапити під вплив сатани.

Джерело

Добавить комментарий