В Індії християнку силою змусили прийняти індуїзм

Індуїстські радикали напали на християн під час богослужіння. В Індії християнку через насилля навернули до індуїзму, пише СПЖ.

У східному індійському штаті Чхаттісгарх натовп, який складався близько з двохсот індуїстських радикалів напав на християнську церкву під час богослужіння. Вони побили пастора і як мінімум двох парафіян. Постраждалі зазнали серйозних травм внутрішніх органів. Одну з парафіянок змусили перейти в індуїзм.

«Лідери індуїстської націоналістичної групи Vishwa Hindu Parishad (Всесвітня індуїстська рада) змусили християн взяти участь у релігійній церемонії, де християнка на ім’я Сандері Баті була насильно переведена в індуїзм», – повідомляє видання.

Гоніння на християн з індійських племен почастішали після того, як у 2020 році радикальні індуїстські групи розпочали кампанію проти навернення до християнства корінних жителів країни. Націоналісти вимагають, щоб уряд заборонив новонаверненим здобувати освіту та можливість працевлаштування.

Більшість індійських племен не ідентифікують себе як індуїсти. Вони мають різноманітні релігійні обряди, багато хто поклоняється силам природи. Проте державний перепис вважає їх індуїстами.

Добавить комментарий