Представники Католицької церкви в Германії оголосили себе ЛГБТ-персонами

У Германії 125 священників-католиков, референтів общин, викладачів і співробітників церковної адміністрації заявили про свою приналежність до спільноти ЛГБТК+.
125 представників Римсько-католічної церкви в Німеччині публічно повідомили про свою приналежність до спільноти ЛГБТК+, вимагаючи зміни церковного трудового права, повідомляє СПЖ.
Як уточнюється в повідомленнях, серед тих, хто розкрив свою приналежність до ЛГБТК+ є священники, пастори-референти та керівники католицьких громад, викладачі та викладачки релігійних шкіл, співробітники та співробітниці церковної адміністрації.
Група католиків провели акцію «OutInChurch. Для церкви без страху», під час якої звершили колективний камінг-аут, тобто відкрито призналися в тому, що вони квіри або люди, які не є гетеросексуалами.
Повний список необхідних учасників акції опублікували на сторінці в Instagram. Активісти вимагали змінити церковне трудове законодавство, щоб «сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність більше не були підставами для звільнення чи дискримінації». Також вони хочуть, щоб «наклепницькі заяви про стать і сексуальність» виключили з церковного навчання.
За даними видання, близько 20 католицьких асоціацій та організацій виявляють солідарність із квір-католиками. У спільній заяві вони повідомили, що більше не слід «існувати в тіні через страх, якщо вони не відповідають гендерному образу, що стандартизований церквою».

Добавить комментарий