Зустріч для дітей парафій УПЦ, що постраждали від рейдерів «ПЦУ», відбулася у Чернівцях

Як повідомляє у Facebook православний фонд, 22 січня 2022 року представники громадської спілки «Миряни» у Чернівецькій області та Буковинського православного релігійного фонду провели зустріч дітей із парафій Української Православної Церкви, що постраждали від рейдерських атак представників «ПЦУ». Дітей зібрали дітей у кінотеатрі Чернівців на православний мультфільм «Незвичайна подорож Серафими», 

У фонді зазначили, що діти дуже переживають, коли у храм приходять чоловіки у балаклавах, зривають замки, трощать ворота та двері церкви, женуть священника. «І це тільки початок. Тому що маленькі християни йдуть у школу й сідають за парти з дітьми тих “героїв”. Їм треба якось із цим жити, вибудовувати стосунки, берегти мир і не зраджувати при цьому себе та Христа».

Зустріч дітей із гнаних парафій потрібна їм, щоб вони відчули себе своїми серед своїх. «Друг, який знає твій біль, тому що сам бачив, як билися під церквою. Сам чув на свою адресу образливі слова. Такий друг точно зрозуміє, підтримає», – вважають у православному релігійному фонді.

Зустріч провели в кінотеатрі Starmax, де для дітей відбувся перегляд православного мультфільму «Незвичайна подорож Серафими». «Ми сподіваємося, що цей мультфільм трохи підбадьорив малюків. Але головне – це нові знайомства, нові друзі, живе спілкування і тепло сердець», – підкреслили у фонді.

Добавить комментарий