У сім’ї: мінімум вимог до інших та максимум до себе

Важливо виявляти мінімум вимог до інших та максимум відповідальності стосовно себе.
При створенні сім’ї важливо усвідомлювати свою відповідальність перед Богом та один за одного.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на lavra.ua, про це на молодіжній зустрічі у Києво-Печерській лаврі розповів протоієрей Олександр Проченко.

«У подружньому житті все, що посилає Господь, потрібно долати з терпінням та любов’ю, молитовно просячи Божої допомоги», — наголосив отець Олександр.

Священник зауважив, що Господь дає благодать сім’ї тоді, коли подружжя є віруючими та порядними людьми. «Перед тим, як приймати рішення про створення сім’ї, треба переконатися, що майбутнє подружжя не має таких шкідливих звичок, які зруйнують стосунки. Потрібно також розуміти, що потрібне джерело доходу, постійний заробіток», — сказав протоієрей Олександр Проченко.

Він також нагадав про те, що важливо для людей, які люблять один одного: «Для створення міцної та щасливої ​​сім’ї подружжю необхідне бажання мати дітей, оскільки сім’я — це мала церква, інститут, де людина вчиться любити. У сім’ї ми бачимо образ Святої Трійці, коли чоловік, дружина та діти утворюють собою одне ціле».

Священник підкреслив, що важливо виявляти мінімум вимог до інших та максимум відповідальності стосовно себе.

«В ідеалі сім’я готує людину стати громадянином Неба, оскільки саме в ній реалізується те, до чого закликає нас апостол Павло: «Носіть тягарі один одного, і таким чином виконаєте закон Христовий» (Гал.6:2)», — підсумував протоієрей Олександр.

Джерело

Добавить комментарий