Найбільша в Україні православна школа відкриється у Києві

У новій українській православній школі площею 5 000 квадратних метрів оголосили набір педагогів молодших класів.

Перша українська православна школа «Trinity» відкриється 1 вересня 2022 року в Києві. Тут діти з православних сімей здобудуть фундаментальну базову освіту з 1 до 9 класу, а в перспективі – з 1 до 12 класу. Про це повідомляє сайт СПЖ, посилаючись на сайт школи.

Школу започаткували ініціативні православні християни з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Мета закладу – об’єднати методи класиків педагогіки, таких як К. Д. Ушинський, В. О. Сухомлинський, А. С. Макаренко та новітні психолого-педагогічні технології, й водночас створити у школі комфортну сімейну атмосферу. Освітній комплекс складається зі школи, розташованої в Солом’янському районі Києва в окремій будівлі площею 5 000 кв. метрів, діючого православного дитячого садка та власного табору відпочинку під Києвом.

У новій школі вже оголосили набір педагогів молодших класів. Від вчителів, яким пропонують працювати в дружньому колективі, вимагається володіння високими моральними якостями, крім того, вони мають розділяти цінності православ’я.

«Trinity School увібрала найкращі традиції класичного світського та православного виховання, розвитку особистості дитини та її професійних компетенцій», – кажуть засновники школи.

Дізнатися усю докладну інформацію про роботу православної школи можна на сторінці закладу в Facebook.

Джерело

Добавить комментарий