Католицький архієпископ звинуватив Ватикан у «схваленні злочинної кампанії масової вакцинації»

Католицький архієпископ Карло Марія Вігано з Італії опублікував лист на Конференції католицьких єпископів США (USCCB) та префекту Конгрегації доктрини віри (CDF).

У листі йдеться: «Багаторазове схвалення Ватиканом злочинної кампанії масової вакцинації підтверджує повну відданість ієрархії глобалістській вульгаті, без урахування серйозної критики так званих вакцин.

Папська академія життя не є винятком. Вона стала органом неомальтузіанства, аж до оголошення того, що піддавати себе щепленню експериментальними ліками є акт любові та морального обов’язку, незаперечно заперечуючи не лише очевидність фактів, а й існування глобального плану, який навмисно викликав цю психопандемію, щоб добитися безжального скорочення населення світу (особливо людей похилого віку) та нав’язати форми контролю й обмеження природних прав громадян.

Якщо не дивує ні те, що глибинна Церква повністю підпорядкована глибинній державі, ні те, що Бергольйо хоче висунути себе як кандидат на пост президента «релігії людства», яка має намір встановити Новий Світовий Порядок, з іншого боку, ми бачимо, що пандемія представляє собою лише один аспект складної мережі співучасті між глобалістською олігархією, фінансовою міццю фармацевтичних компаній, міжнародними інститутами та національними урядами у всьому світі.

Дивитися на генну сироватку як на справжню вакцину, що запобігає серйозному захворюванню, марно, тому що її ефективність у запобіганні зараженню дорівнює нулю, а Covid-19 не є смертельним захворюванням при своєчасному лікуванні.

Але для того, щоб правда перемогла, а винні були засуджені, необхідно розплющити очі, визнавши кризу влади як на політичному, так і релігійному рівні», — пише католицький ієрарх.

Джерело

Добавить комментарий