Вийшов у прокат фільм про пранкера, який навернувся до Бога

«Непослушник» – кіно про кохання, здатне перемогти цинізм усередині нас, каже режисер Володимир Котт.

На екрани вийшов повнометражний художній фільм «Непослушник» про молодого блогера, який пройшов шлях від стеба над почуттями віруючих до звернення до Бога. Прем’єра кінокартини відбулася у Росії 3 лютого 2022 року, повідомляє gtrkkursk.ru.

Це історія блогера-хулігана Діми (актор Віктор Хориняк), який завоював популярність своїми пранками – скандальними та смішними «відосами». На нього підписано мільйони. У гонитві за хайпом Діма заходить надто далеко − знімає у властивому йому стилі ролик у стінах храму, де служить його друг.

Ображені почуття віруючих, і тепер пранкеру не уникнути покарання за свої витівки. Тікаючи від погоні, втікач ховається в маленькому провінційному монастирі, під чужим ім’ям. І там Дімі стає не до хайпа.

«Непослушник» − це авторська вигадка у межах жанрового кіно. З одного боку, це комедія положень, а з іншого − це картина про фундаментальні речі, які полягають в основі нашого життя та надія, що справжнє кохання може перемогти будь-який цинізм, який живе всередині нас», − каже режисер фільму Володимир Котт.

Значна частина зйомок відбулася на території ансамблю церков Трійці, Миколая Чудотворця та Грузинської ікони Божої Матері. Зведений наприкінці XVIII-початку ХІХ століття храмовий комплекс розташований у селі Василівське Іванівської області.

У пошуках відповідного місця режисер готовий був об’їздити всі куточки Росії.

«Коли ми приїхали до села Василівського, я зрозумів, що знайшов його. Його червоні напівзруйновані стіни, природа довкола − все це настільки надихає, що нам навіть не довелося нічого доробляти, вигадувати. Не було потреби штучно створювати атмосферу. Це монастир із нашої історії», − сказав Володимир Котт.

Головні ролі у фільмі виконали Віктор Хориняк (трилогія «Останній Богатир»), Аглая Тарасова (дилогія «Льод»), Таїсія Вілкова («Гоголь»), Максим Лагашкін («Жуки», «Воскресенський») та Юрій Кузнєцов («Острів»). Фільм вийшов за підтримки телеканалу «Росія 1».

Джерело

Добавить комментарий