Показове спалення книжок із демонічним впливом

Показове спалення книжок із демонічним впливом

В американському штаті Теннессі пастор Грег Локк очолив публічне спалення книг, зокрема «Гаррі Поттера» Дж. Роулінг та вампірської саги «Сутінки» С. Меєр. Цей захід провели як відповідь, як боротьбу з демонічним впливом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

Після того, як минулого місця шкільний комітет округу Теннессі вирішив заборонити графічний роман про Голокост «Маус», спалення відбулося у передмісті Нешвілла.

«Ми прекрасно розуміємо, на що йдемо. Принесіть усе це. Припиніть дозволяти демонічному впливу проникати у ваш дім», – заявив пастор Локк.

Перед спаленням пастор виступив із проповіддю та заявив, що бореться з «дияволом масонів» та чаклунством, яке пропагує видання.

Проте за словами очевидців, під вогонь потрапили не лише примірники демонічного фентазі та містики, але й «451 градус за Фаренгейтом» Бредбері та «Походження видів» Дарвіна.

Тим часом американська бібліотечна асоціація заявила, що нещодавно спостерігала «безпрецедентне» зростання запитів на заборону книжок: вона налічувала 330 книг, які були оскаржені як неприпустимі восени 2021 року , та ще 156 книжок — у 2020 році.

Джерело

Wayfarer

Wayfarer

Залишити відповідь

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial