Як творити милостиню, якщо немає грошей?

Милостиня та милосердя не обмежують себе лише фінансовими можливостями людини.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це YouTube-каналу «Православна Церква» розповів голова Синодального відділу Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян.

«Якщо людина просить, і ти можеш дати їй склянку води, це не буде забуто в очах Божих. Господь це побачить», — наголосив священник.

Отець Сергій нагадав, що посильною допомогою, яку може надати кожен, незалежно від фінансового стану, є моральна підтримка. «І добре слово буває більшим, ніж великі пожертвування. Коли людина перебуває у скрутному, важкому становищі, дуже важливо, щоб поряд був хтось, хто підтримає, вислухає, скаже добре слово», — порадив священник.

Також отець Сергій наголосив, що коли немає можливості допомогти фінансово, можна допомогти молитвою. «Молитва – надбання кожної людини. Помолитися, попросити в Бога милості та допомоги нужденному. Це буде такою самою жертвою, можливо, навіть більшою, ніж та матеріальна, яка виконається через твою молитву», — підсумував протоієрей Сергій Екшиян.

Джерело

Добавить комментарий