Китайських дітей із християнських сімей відправляють до таборів на перевиховання

Китайський закон не дозволяє дітям до 18 років відвідувати церкву, у разі непокори їх можуть відправити до табору на перевиховання.

У Китаї почали примусово вилучати дітей із християнських сімей. Про це заявив президент та головний виконавчий директор міжнародної благодійної правозахисної християнської організації «Open Doors» Девід Каррі в інтерв’ю Christian Headlines.

Каррі наголосив, що у Китаї з кожним днем ​​посилюються гоніння на християн. За його словами, голова Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпін дуже хоче, але поки що не може викорінити християн країни.

«Китайський закон не дозволяє дітям до 18 років відвідувати церкву. Якщо раніше вони відправляли до в’язниць пасторів і зносили хрести з церковних будівель, то тепер вони почали примусово вилучати дітей із християнських сімей, погрожуючи відправити їх до таборів на перевиховання», – цитує голову «Open Doors» сайт БОГ.NEWS.

За словами Девіда Каррі, батьки повинні або навчати азам християнства дітей вдома самостійно, або потай водити їх до якоїсь церкви.

«Якщо все ж таки їх зловлять, то дітей можуть вилучити. Їх можуть не допустити до навчання у вибраних ними коледжах, вони можуть не отримати роботу, роботу можуть втратити і їхні батьки. Можуть застосувати й інші санкції», – сказав Каррі.

Джерело

Добавить комментарий