Для людей, які «ідентифікують себе як кішки», британський університет вимагає визнання

Один із провідних вузів Британії – Брістольський університет нещодавно випустив керівництво для співробітників щодо правильних займенників, які слід використовувати при зверненні до тих, хто визначає себе як «котячий гендер». Це можна було б вважати жартом, але правління університету гранично серйозно, повідомляє pravlife.org із посиланням на Daily Mail.

Тепер привілей на особливе ставлення отримали не тільки секс-меншини і трансгендери, а ще й т. зв. «ксенічні» люди, які не вписуються в «західну людську бінарну систему гендерних співвідношень».

Керівництво описує таких людей, як тих хто «сильно ідентифікують себе з кішками і можуть відчувати ілюзії, пов’язані з тим, що вони кішка або інша тварина з сімейства котячих» і вимагає звертатися до них «ня» або «нян» (від японського «мяу»).

Судячи з коментарів читачів Daily Mail, дана ініціатива не зустрічає підтримки у пересічних британців: «Будь ласка, будь ласка, просто припиніть цю нісенітницю», «Ця країна вийшла з-під контролю, і люди зійшли з розуму. Я дійсно в розпачі, це тінь країни, в якій я виріс в 1980-х». Інші ж читачі спробували відреагувати з гумором: «Вже 1 квітня?». «Чому люди, які вважають себе кішками, вступають до університету? Що вони сподіваються дізнатися там? Як ловити мишей?»

Джерело

Добавить комментарий