Які молитви захищають від бід?

У православній традиції, коли людині особливо потрібний захист та втіха від Господа, рекомендується читати псалми.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на YouTube-канал «Православна Церква», про це розповів викладач Київської духовної академії та семінарії ієромонах Афанасій (Стрільцов).

Ієромонах Афанасій нагадав, що православні особливо виділяють 90-й псалом «Живий у допомозі Вишнього», в якому є особливі слова – «і під крилами Його будеш безпечний» (Пс. 90:4).

«Тоді, коли я не чекаю допомоги вже ні від кого – ні від ближніх, ні від людей, ні від тих, хто мене оточує зараз – я сподіваюся лише на Божу допомогу. Сподіваюся, що Бог збереже та зміцнить мене. Покриє тоді, коли мені важко. Укриє мене під час мого тяжкого випробування та допоможе впоратися з ним», — поділився священник. Отець Афанасій звернув увагу, що Богослужіння та молитви, що існують у Церкві, спрямовані на те, щоб «зміцнити людину у вірі, зберегти в молитві, ствердити в любові до Бога, щоб правильно вірити Богу та правильно йти до Царства Небесного». «Усі молитви, які є у нашій святій Православній Церкві, спрямовані на те, щоб спасти та зміцнити душу кожної людини», — пояснив ієромонах Афанасій.

Джерело

Добавить комментарий