Запрошення на православний міжнародний фестиваль

Православних юнаків та дівчат із різних країн запрошують завітати на міжнародний фестиваль, який пройде у місті Вроцлав у Польщі 18-23 липня 2022 року. Реєстрація відкрита, вік учасників – від 16 до 30 років, пріоритет надається лідерам молодіжного церковного служіння, повідомляє pravlife.org з посиланням на wroclaw2022.org.

Фестиваль збирає православну молодь з усього світу, щоб допомогти їй пережити почуття спільності у єдності Церкви.

«Загроза поділу наших Церков, етнічна та політична напруженість, погіршення стану навколишнього середовища та економічна нестабільність не можуть завадити нам зібратися разом і, використовуючи нові технології в житті соціуму, свідчити про Євангеліє та Благу Вість про Іісуса Христа», – сказано на сайті фестивалю.

Серцем «Вроцлава-2022» названо Богослужіння. Кожен день починатиметься і завершуватиметься молитвою, увечері бажаючі зможуть сповідатися. Протягом тижня Божественна літургія буде здійснена двічі – на початку заходу у соборі Різдва Богородиці та в останній день зустрічі.

Девіз фестивалю «Вроцлав-2022» – «Прийди та принеси плоди». Розкриттю цієї теми присвятять лекції, обговорять її на семінарах.

Плануються виступи та майстер-класи з наступних 5 напрямків:

  • Робота з молоддю

  • Православ’я та мистецтво

  • Музика

  • Православ’я та екологія

  • Місіонерство

Щодня ввечері учасники зможуть відпочити в Café Syndesmos – просторі, наповненому музикою, фільмами, дискусіями з питань, що обговорюються, а також неформальним спілкуванням. Інтернаціональні вечори дадуть можливість молодим людям познайомитися, розкрити один одному своєрідність своєї культури та особливості церковних традицій.

У планах фестивалю – екскурсії по Вроцлаву та його околицях, післяобіднє плавання на байдарках річкою Одер, однією з найвеличніших у Центральній Європі.

«Вроцлав 2022» — Міжнародний фестиваль православної молоді, заснований з ініціативи міжнародного об’єднання молодіжних служителів на чолі з протодіаконом Іосифом Матусяком (Варшавська Митрополія). Форум організований за активного сприяння Польської Православної Церкви та Співтовариства православної молоді Польщі з благословення Блаженнішого Митрополита Савви та архієпископа Вроцлавського і Щецинського Георгія.

Контакти оргкомітету та додаткову інформацію можна знайти за посиланням>>>

Джерело

Добавить комментарий