«Гуманісти Великобританії» закликають уряд ввести заборону на каяття

В рамках загрози введення заборони на конверсійну терапію, так звана організація «Гуманістів Великобританії», яка просуває права атеїстів, зробила абсурдну заяву до уряду у якій закликала ввести заборону на каяття.
 
Організація відправила лист до уряду після наради в парламенті щодо конверсійної терапії. В заяві гуманісти стверджують, що інші релігійні практики такі як каяття, пост, сповідування віри і «відвідування релігійних курсів» також можуть завдавати «прямої шкоди» ЛГБТ-людям і повинні бути заборонені.

Компанія «Давайте помолимося», яка захищає право християн молитися і підтримувати друзів, сім’ю та інших членів церкви, закликала уряд «чітко і недвозначно» відхилити ці вимоги.

В листі гуманістів йдеться, що будьяка діяльність націлена на «зміну або придушення» чиєїсь сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, повинна бути заборонена, і що не слід проводити відмінності між насильницькими методами і молитвою або бесідою з пастором.

Далі в ньому стверджувалося, що право на свободу віросповідання або переконань має бути обмежене, якщо ЛГБТ-люди відчувають, що це завдає їм шкоди.

Представник компанії «Давайте помолимося» заявив, що атеїсти використовують маніпуляції намагаючись стерти межу між насильницькою «конверсійною терапією» з невинними церковними практиками.

«Дискримінації тут зазнають лише люди, які прагнуть жити відповідно до своїх релігійних переконань та практик таких як каяття або відвідування церковних курсів» — продовжив він.

Джерело

Добавить комментарий