Знак скорочення часу

У Святому граді Єрусалимі в храмі Воскресіння Христового над Гробом Господнім є лампада, яка ніколи не гаситься.
Щороку цю незгасну лампаду один раз наповнюють олією. Усі попередні десятиріччя і, очевидно, сторіччя одноразово залитої олії вистачало на цілий рік горіння.
Але кілька років тому з’явилася незвичність: тепер олія не встигає згоріти за рік. Такого раніше ніколи не було. Значить, із деяких пір лампада споживає меншу кількість олії за однаковий минулий відрізок часу, ніж у попередні роки: він не встигає вигоряти, тому що дні зменшуються.
Об’єктивно нічого не змінилося, всі константи залишилися незмінними — чиста оливкова олія, що виготовляється, як і раніше; ґноти з тих же ниток; одна й та сама старовинна лампада. І повітря наче те саме. Змінився лише біг часу.
Охоронцями Гробу Господнього помічено, що щороку олії залишається дедалі більше, отже, процес скорочення часу наростає. І суб’єктивно люди теж це відчувають. Тут треба зрозуміти, що пошук хімічних та фізичних причин не пояснить цієї загадки.
Тут очевидна вказівка ​​на те, що дні скорочуються. Тому що в серцях людських збільшилася злість. Люди стали носіями незрівнянно більшої руйнівної ненависті, ніж у попередні сторіччя, шалено знищують навколо себе місце власного існування та собі подібних.
І щоб стримати наростання зла, Господь скорочує час. Про це свідчать багато вказівок, і одну з найважливіших, яку дав нам Христос на найсвятішому місці – у центрі світу, там де “пуп землі”, на місці Свого Воскресіння.
В Єрусалимі є стародавнє чернече Братство Гробу Господнього, яке багато сторіч оберігає Святий Гріб Христа.
Найстарші його охоронці, як, наприклад, архімандрит Євсевій, духовне чадо преподобного Паїсія Афонського, несучи послух на Гробі близько п’ятдесяти років, міг порівнювати і на власні очі спостерігати за горінням лампади.
Від цих найстаріших братів, які перебувають при Святому Гробі десятиріччями, у 2006 році світ уперше почув про те, що олія вже не згоряє за певний термін – час скорочується.

Добавить комментарий