Через гендерну політику християнські британські батьки перевели своїх дітей на домашнє навчання

Саллі та Найджел Роу, чиї сини відвідували школу Англіканської церкви на острові Уайт, повідомили, що отримали лист від керівництва навчального закладу, в якому говорилося, що учні можуть розглядатися як трансфоби, якщо вони показують «нездатність повірити, що трансгендерна людина насправді є «справжньою» жінкою або чоловіком», передає Daily Mail.

Вони стверджують, що в листі також додано, що відмова від використання прийнятого імені трансгендерного учня або займенників, відповідних обраному ним гендеру, буде вважатися «трансфобною поведінкою».

Роу змушені були забрати своїх дітей зі школи після того, як один із синів прийшов додому розгубленим із того, що хлопчик в його класі почав носити сукню та ідентифікувати себе як дівчинку. Дитину стали таврувати «трансфобом».

Пара, яка на даний час навчає обох своїх дітей вдома, закликала до судового перегляду рішення Департаменту освіти про надання керівних принципів із питань гендерної політики для державних шкіл. Слухання відбудеться пізніше цього року.

Добавить комментарий