УПЦ підтримує державу та сприяє розвитку, зміцненню єдності серед співгромадян, – єпископ Віктор (Коцаба)

У всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви щодня лунає молитва про мир, взаєморозуміння та єдність усіх українців.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на news.church.ua, про це сказав голова Представництва УПЦ при європейських міжнародних організаціях єпископ Віктор (Коцаба) у Софійському Соборі під час молитовного заходу «Звернення до Всевишнього про захист України».

Єпископ Віктор звернув увагу на важливість єдності народу, особливо зараз, коли країна переживає найскладніші часи.

«Церква молиться, щоб будь-які загрози, які не виникали б ззовні, були подолані, щоб бажаний мільйонами наших співгромадян мир був досягнутий. Коли народ єдиний, тоді він сильний, тоді він будь-які випробування долає з честю, тому ми в черговий раз маємо усвідомити, що ми всі українці, що серед нас немає кращих чи гірших, що всі ми різні, але при цьому всі ми рівні», – наголосив єпископ.

Архієрей зазначив, що Українська Православна Церква підтримує державу та сприяє розвитку, зміцненню єдності серед співгромадян та готова «у разі повномасштабної війни благословити людей на захист нашої Батьківщини».

«Українська Православна Церква підтримує державу, Президента та все керівництво, на якому нині лежить велика відповідальність», – зазначив єпископ Віктор.

Ієрарх УПЦ також наголосив на необхідності консолідації народу України та уникнення розділення.

«У ці часи випробувань Господь ще раз і ще раз показує, що треба бачити в одному брата, а не ворога, що ми всі живемо в одному спільному українському домі. На жаль, останніми роками серед народу було багато розділень. Однак цей Промисел Божий сприймається як можливість об’єднатися, зміцнитися як єдина міцна нація», – зазначив єпископ Віктор.

На завершення єпископ закликав «консолідувати сили на благо рідної Батьківщини та всього українського народу».

Джерело

Добавить комментарий