Еліксир життя – кохання

Дослідження. Серед самотніх чоловіків та жінок вдвічі більший рівень смертності, ніж серед одружених. Це показало дослідження від Управління національної статистики Британії. Висновком даного дослідження є те, що еліксиром «вічного життя» або хоча б просто довгого і щасливого — є кохання.  

Про це повідомляє газета Daily Mail. Аналітикам прийшлось проаналізувати 5 мільйонів смертей людей, які були старше 20 років. 

На розлучених чоловіків припадає 2319 смертей від усіх причин на 100000 розлучених чоловіків, за ними йдуть холостяки (2077) та вдівці (1640).

Серед жінок, які традиційно живуть довше за чоловіків, найвищі показники смертності були у незаміжніх (1307), за ними йдуть вдови (1230) та розлучені (1114).

Ці дані відображають результати кількох попередніх досліджень, які показали, що одружені люди часто живуть довше, здоровіше та щасливіше.

Експерти вважають, що це пов’язано з тим, що партнери дбають про своїх близьких, закликаючи їх проходити медичні огляди щоразу, коли виникає хвороба або погіршується стан.

Почуття щастя також має свої переваги для здоров’я, допомагаючи зменшити стрес і сприяючи здоровому способу життя. Крім того, орієнтованість на сім’ю пов’язана з меншим ризиком залучення в небезпечні ситуації.

Самотність, розлучення чи вдівство пов’язані з вищим рівнем депресії.

Зі смертей, внесених у звіт, 2,06 мільйона овдовіли, 1,9 мільйона були одружені, 530000 були неодруженими і 515000 розлучилися. Вони були скоректовані за віком, щоб врахувати розбіжності, і були поділені на дві групи: від 20 до 64 років та старші за 65 років.

Аналогічна тенденція спостерігалася в обох вікових групах, причому у шлюбі спостерігалася найнижча смертність.

Добавить комментарий