Законодавчо закріплювати стать дитини при народженні запропонували у Румунії

Демократичний союз угорців Румунії заявляє, що стать дитини є частиною її особи, і це має бути закріплене законодавчо.

Демократичний союз угорців Румунії, який набрав на останніх виборах 5% і входить до правлячої коаліції, пропонує внести до законодавства зміни, згідно з якими стать дитини є частиною її ідентичності й має офіційно вказуватися при народженні. Така законодавча норма, на думку сенаторів, допоможе захистити дітей від пропаганди зміни статі, гендерної флюїдності та нетрадиційних відносин, повідомляє видання eadaily.com. Також у законі має бути зафіксовано право батьків не допускати своїх дітей на уроки «сексуального просвітництва», які стали обов’язковою частиною шкільної програми в Румунії як в одній із країн Євросоюзу.

Автори законопроекту відкрито кажуть, що гендерна теорія є ідеологічною атакою та ставить під загрозу традиційні цінності.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться: «У країнах Західної Європи ми спостерігаємо тиск таких ідеологій, як гендерна теорія, які ставлять під загрозу засновані на християнстві традиційні цінності й саме ядро суспільства – християнську сім’ю. З огляду на широкий доступ до інформації через Інтернет, соціальні мережі, чому сприяла цифрова революція останнього десятиліття, ми вважаємо, що діти є найбільш уразливою категорією впливу цих нових ідеологій».

Румунія як країна православної традиції в міру сил чинить опір просуванню «ліберальних цінностей». Одностатеві відносини у країні були заборонені до 2000-х років. Однак зараз у Румунії діє закон, який забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації. У 2018 році в країні провалився референдум про внесення до конституції поправок, які забороняють визнавати сім’єю одностатеві пари. У Румунії також активно працюють європейські ЛГБТ-організації, а керівництво ЄС відкрито використовує тиск за будь-яких спроб опору «європейським ліберальним цінностям».

Джерело

Добавить комментарий