Покоління Z

Цього року лідеру покоління Z виповнюється 25 років, а це означає, що ця когорта починає закінчувати коледж, отримувати роботу та орендувати квартири. Вони достатньо дорослі, щоб пити алкоголь, голосувати, орендувати автомобіль і заходити до вашої церкви.
Дослідження показують, що покоління Z рідше читає Біблію, ніж попередні покоління. Не дивно, що покоління Z має низьку біблійну грамотність. 
Покоління Z менш релігійне, ніж будь-яке інше покоління.
Вони також із більшою ймовірністю йдуть до коледжу, вважають, що уряд повинен робити більше для вирішення проблем, і мають обліковий запис TikTok, – пише сайт slovoproslovo.info .

Вони живуть у цифровому світі, який швидко змінюється — якщо вони проводять кілька днів в автономному режимі, то не знають, над якими жартами сміються їхні друзі. Як наслідок, покоління Z не є таким згуртованим, як попередні покоління: культурні орієнтири та досвід дорослішання 25-річного юнака відрізняються від 19-річного, а для 14-річного − знову відмінні.

«Покоління Z пов’язане з підйомом технологій та новизною, яку створили, – сказав Чейз Доус, міністр стипендій реформованого університету (RUF) Каліфорнійського університету в Берклі. − Вони відчувають речі у кліпі набагато швидше, ніж будь-хто інший. Вони опановують світи, до яких ми не маємо доступу».

З втратою особистої спільноти покоління Z пов’язане зростання популярності смартфонів і — водночас — проблем із психічним здоров’ям. Покоління Z іноді називають iGen — покоління, яке завжди у своїх мобільних телефонах.

«Рівень паніки високий, – сказала Елліс. − У соцмережах постійно все є… Це є причиною зростання тривоги. Але коли вони відволікаються від цього, вони відчувають, що щось втрачають. Вони постійно борються між видаленням і перевстановленням своїх соціальних мереж».

Частково проблема полягає в тому, що кожна платформа соціальних мереж схожа на сцену, на якій представники покоління Z виступають і порівнюють себе з іншими. Але телефони також є симптомом більш глибокої проблеми з деконструкцією, — сказав Доус.
Але вони не недоступні. Вони чітко бачать зламаність світу. Вони не бояться важких питань про сенс життя чи прагнення до справедливості. Вони шукають однодумців. Не бійтеся їхніх запитань. Не бійтеся їхніх сумнівів. Просто продовжуйте говорити правду.

за матеріалами Джерела

Добавить комментарий