Дружина пиляє? Це недарма

Приходжу додому після роботи, і дружина постійно пиляє, тобто каже, що я все роблю не так чи взагалі не роблю, я не можу стримати гнів, і починається лайка та сварки. Мені іноді здається, що вона спеціально це робить. Як тут стриматись?

Перш ніж відповісти, напишу, хоч і не знаючи конкретної життєвої ситуації, як це питання прозвучало б із вуст Вашої дружини: «Чоловік приходить після роботи, мовчки їсть і завалюється відпочивати. Нічого з того, про що я прошу, він не робить по півроку» , а якщо я нагадую, він одразу дратується та репетує. Уваги на мене не звертає й у всьому звинувачує, вважаючи, що я спеціально його постійно провокую.

Проблема у тому, що Ви не поважаєте і не помічаєте праць Вашої дружини, а вона, у свою чергу, не поважає та не помічає Вашу працю. Замість того, щоб спільно один одному допомагати та полегшувати ношу, ви робите все навпаки.

Ризикну припустити, що у вас обох навіть виникають думки, що з іншою половинкою жити було б легше. Зрозуміти, чому такі думки можуть виникнути, досить легко — адже ви обоє хотіли щасливого шлюбу, а не приймального відділення лікарні міста Повний гріховодськ.

Постараюся за пунктами і дуже коротко викласти, у чому суть проблеми і що треба змінювати:

— Ви повинні зрозуміти, що ви РІЗНОЇ статі: у вас різне мислення, різний підхід — і це нормально.

— Ще до того, як зайшли до будинку після роботи, подумайте, що б такого зробити, щоб дружина замовкла зі щасливою фізіономією на обличчі.

— Ваша сімейна оселя — це місце для спільного відпочинку, а не для особистого. Подумайте, як зробити так, щоб дружина теж захотіла завалитися з Вами на диван.

— Іноді все «пиляння» дружини — просто привертання уваги, не більше.

— Жінки рідко роблять щось спеціально, зазвичай це відбувається інтуїтивно. Для жінки так само складно почати мислити, як чоловік, як чоловіку почати мислити, як жінка. Коли вона просить допомогти поставити тарілки, це не означає, що їй тільки-но Чак Норріс відірвав руки і вона не може сама накрити на стіл. Це означає, що її засмучує, що Ви цілий день її не бачили і продовжуєте не помічати.

Перестаньте, мій друже, стримувати свій гнів. Але гнівайтеся тільки на себе. Запаліть вже любов’ю та ніжністю сімейне вогнище. Змиріться. Дружина у Вас тепер буде тільки одна, ця сама…

Священник Павло Островський

Добавить комментарий