Справжньому християнину ніяка «порча» не зашкодить

Віруючій людині, яка живе духовним життям, не страшна «порча» та чаклунство.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це YouTube-каналу «Православна Церква» розповів настоятель храму преподобного Феодора Освяченого протоієрей Петро Семащук.

«Для православної людини «порча» не страшна – тому, хто живе церковним життям, молиться, хоча б раз на місяць причащається, живе євхаристичним життям», – зазначив священник.

Він нагадав, що диявол завжди слабший за Бога, тому необхідно залишити страхи й довіритися Господу.

«Існує така помилкова думка, що диявол бореться з Богом. Насправді, святі отці вчать, що він боїться Бога, він боягуз. Для свідомо віруючої людини не може бути страхів від якихось дій диявола. Диявол спокушає, але воля людська й допомога благодаті Божої протистоїть цій спокусі», — поділився отець Петро.

Священник нагадав історію з життя подвижників стародавньої Церкви — Кипріана та Іустинії, як приклад сили Господа проти чаклунства.

«Кипріан був язичницьким жрецем, чаклуном, і він спробував спокусити Іустінію. Чаклун робив різні магічні дії, але у результаті його чаклунство розбилося об стійкість Іустинії. Він усвідомив, що сила диявола не зрівняється із силою Божою та відмовився від своєї діяльності й став віруючою людиною, християнином, а потім прийняв за Христа мученицьку смерть», — розповів священник.

Протоієрей Петро підкреслив, що християнин не повинен мати жодних страхів, крім страху перед Господом.

«Має бути лише один страх — жити неправильно, жити аморально, противитися волі Божій», — підсумував протоієрей Петро Семащук.

Джерело

Добавить комментарий