Церква зі своїм народом і молиться за мир — Керуючий справами УПЦ

24 лютого 2022 року Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звернувся до українців. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку фейсбук митрополита Антонія.

«Під час будь-яких найдраматичніших найстрашніших подій ми маємо насамперед пам’ятати, що ми християни. І думка про Господа має передувати всім іншим нашим думкам.

Головна зброя християнина – молитва. І чим важче ситуація, тим сильнішою вона має бути. Нині Церква залишається зі своїм народом і молиться за мир. Молитва за людей, молитва за мир – це те, що зараз найважливіше.

Повторю те, що ми проповідували останнім часом: допомагайте слабким, зляканим, беззахисним. Об’єднайтесь у молитві за наш народ», — йдеться у повідомленні.

В усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви звершуються молебні про мир в Україні, духовенство в єпархіях закликає вірних посилити молитви за мир і взаєморозуміння, за здоров’я і силу військових, лікарів, усіх захисників Батьківщини і кожного з нас. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-служби єпархій.

Джерело

Добавить комментарий