Духовенство та віряни Мукачівської й Чернівецько-Буковинської єпархій УПЦ допомагають біженцям

Духовенство і віряни Мукачівської й Чернівецько-Буковинської єпархій долучилися до міжнародних гуманітарних місій та допомогли з організацією, розвантаженням і перевезенням гуманітарної допомоги, яку отримано від волонтерів Чехії та Румунської Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-служби Мукачівської та Чернівецько-Буковниської єпархій.

1 березня з благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора настоятель та віряни Свято-Успенського храму м. Чоп долучилися до розвантаження та перевезення гуманітарної допомоги, яку отримано для біженців від волонтерів Чехії.

В Чернівецькій єпархії опублікували відео зустрічі 11 автобусів гуманітарної допомоги для воїнів та вимушених переселенців від віруючих із Сучавської та Радауцької архієпископії Румунської Православної Церкви.
Православні буковинці взяли участь у розвантаженні вантажу, до якого увійшли їжа, теплі речі, засоби гігієни.
“Велика подяка за здійснену організаційну та координаційну роботу священникам нашої єпархії Димитрію та Николаю Попеску”, – написали в єпархіальній прес-службі.
 

 

Добавить комментарий