Не допустити ворожнечі між віруючими, – митрополит Тернопільський Сергій

Митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій звернувся до вірян із закликом не шукати ворога у своєму ближньому.

Напередодні Великого посту митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій звернувся до віруючих із закликом до покаянної молитви про якнайшвидше припинення війни. Митрополит також закликав зберігати єдність та стояти на сторожі свого серця і своїх вуст, щоб не допустити ворожнечі між православними. Звернення архієрея опублікували на Facebook-сторінці Тернопільської єпархії УПЦ.

«Дорогі брати і сестри і всі вірні Тернопільської єпархії Української Православної Церкви!

Сталася страшна біда, котра є вище нашого розуміння, – Росія пішла війною на Україну. Ми проти цієї нелюдської воєнної злоби!

I тому ми просимо милосердного Бога прощення наших гріхів та закликаємо всіх вірних нашої Церкви до посиленоï покаянноï молитви, щоби якомога швидше припинилась ця війна і перестали гинути люди.

У всіх наших храмах возноситься особлива молитва за спасіння нашої Вітчизни, за українських воїнів та всіх постраждалих від цієї біди. З перших днів війни Тернопільська єпархія розпочала активну допомогу військовим і біженцям: продукти, медикаменти та все необхідне, про що просять вiйськомати.

З особливою тривогою переживаємо спроби сiяння ворожнечi мiж людьми. Слава Богу, ми живемо і молимся під мирним небом на благословенній Тернопільщині. I за цей дар дякуємо Богу день і ніч!

Тож бережімо Божий мир, не шукаймо ворога в ближньому, який є образ Божий! Будьмо вірні нашій Українській Православній Церкві, Котра молиться за мир в багатостраждальнiй Матері-Україні, сини й дочки Якої стоять на вогненних рубежах, де всі єдині в боротьбі за рідну Батьківщину, проливаючи кров і віддаючи життя за нас з вами!

Прошу іменем Господа нашого Ісуса Христа – будьте на сторожі свого серця і своїх вуст: не судіть раніше Суду Божого і не піддавайтеся спокусi кинути між нами – християнами: українцями-земляками, братами і сестрами, старенькими і юними – iскри зла, котрі можуть розпалити незгасиме полум’я вiйни!

Згадаймо застереження Самого Христа: «Кожне царство, подiлене саме в собі, запустіє, і кожне місто чн дiм, подiленi самі в собі, не втримаються» (Мф.12.25).

Молимо милосердного Бога і Пресвяту Богородицю, щоб зберегли всiх нас між собою в мирi та любовi Божій во Христі Спасителі нашiм, Котрий Своєю Кровію врятував всіх нас від гріха, прокляття та смерті і дарував всім нам життя вiчне!

Ось цього Божого дару всім нам від усією душі молитовно бажаю!

З благословенням Божим,

Сергій, митрополит Тернопільський і Кременецький».

Добавить комментарий