Закордонні парафії УПЦ допомагають народу України

У закордонних парафіях УПЦ постійно звершуються молебні щодо припинення війни в Україні.

Парафії УПЦ закордоном допомагають біженцям з України та людям, які постраждали внаслідок бойових дій в Україні, повідомляє прес-служба Синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

Українська православна парафія на честь свт. Спиридона Триміфунтського у передмісті Лісабона (Португалія) на чолі з настоятелем священником Віталієм Горзовим готується прийняти біженців із України. Парафіяни храму зібрали та направили дві партії благодійної допомоги в Україну.

Настоятель православної парафії у Форте-дей-Мармі (Італія) священник Іоанн Малиш та парафіяни храму зібрали та відправили першу партію гуманітарної допомоги в Україну та активно збирають другу партію.

Священник Іоанн Сухоняк, настоятель православної парафії на честь Покрова Пресвятої Богородиці в Гамбурзі (Німеччина) та парафіяни храму також відправили в Україну гуманітарну допомогу.

Священник Ярослав Стрілець, настоятель української православної парафії на честь свт. Спиридона Триміфунтського у м. Піза (Італія) разом із парафіянами готують до відправлення першу партію гуманітарної допомоги.

На цих парафіях постійно звершуються молебні про припинення війни в Україні та настання миру, про здоров’я українських воїнів.

Джерело

Добавить комментарий