5 тисяч біженців прийняв Банченський монастир Чернівецької єпархії УПЦ

Тисячі переселенців із зон бойових дій розмістили у будинку паломників та клініці Банченського чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ.

Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (село Банчени Чернівецького району) розмістив у себе 5 тисяч біженців із Харкова, Києва та Сум, повідомляє на своїй сторінці у Facebook єпархія УПЦ.

Переселенців із зон бойових дій поселяють у Будинку паломника, а також у переобладнаній під житло медичній клініці на честь святителя Луки Кримського, яка працює в обителі. Зазначається, що медичний заклад при монастирі став притулком для найменших: там мешкають діти від двох місяців. Також три вагітні жінки готуються тут до пологів.

«Монахи та місцеві жителі забезпечують жінок та дітей, які врятувалися від війни, усім необхідним: житлом, теплом, їжею», – розповіли в єпархії.

Крім того, у Банченському монастирі цілодобово працює власна пекарня, яка відправляє випічку до регіонів, де найважча ситуація з їжею.

Джерело

Добавить комментарий