Втік до Польщі ексголова Волинської ОДА, який закликав до переходу в ПЦУ

Колишній голова Волинської ОДА генерал-полковник Олександр Савченко покинув Україну.

Олександр Савченко, ексголова Волинської ОДА, депутат Житомирської обласної ради, втік з України до Польщі. Про це мер Житомира Сергій Сухомлін повідомив виданню «Волинь.інфа».

«Я буду давати інформацію про всіх, хто зрадив громаду і поїхав з України. Я не маю права засуджувати жінок: діти, онуки, і це правильно, коли вони їдуть, захищаючи своє майбутнє. Я не маю права засуджувати пенсіонерів, бо їх відправляють діти, онуки, вони турбуються про своїх батьків, для них це головне. Але завжди буду засуджувати (чоловіків) депутатів, завжди буду засуджувати генералів, військових, які в такий час просто сіли в свої Toyota і звалили з України. Зараз я дам нову інформацію: депутат обласної ради Савченко 4 березня перетнув кордон України в напрямку Польщі, і, я думаю, зараз в нього все добре. Йому все одно скільки разів у Житомирі та в області звучить повітряна тривога, йому все одно, як нам в таких умовах забезпечити наших пенсіонерів, забезпечити біженців зі сходу і як допомогти нашим військовим. Він – генерал, генерали мають право. Я буду засуджувати це, бо коли депутат обласної чи міської ради їде, кидає громаду – у людей пропадає віра в цю державу», – сказав Сергій Сухомлін.

Мер Житомира закликав депутатів, які бажають виїхати з країни, залишити мандат, зізнатися, що «зламалися», та їхати.

Під час свого головування у Волинській ОДА Олександр Савченко був затятим критиком і недругом УПЦ, своїми розпорядженнями він передавав ПЦУ право на власність одразу кількох храмів УПЦ та виступав за масовий перехід громад УПЦ в ПЦУ.

Фото: volyninfa.com.ua: Колишній голова Волинської ОДА Олександр Савченко. 

Джерело

Добавить комментарий