Понад 725 дітей врятував священник УПЦ разом із волонтерами

Біженців розміщують у приміщенні місцевої школи у селі Волоське Дніпровського району.

Клірик Дніпропетровської єпархії протоієрей Андрій Пінчук разом із командою однодумців врятував від обстрілу понад 725 дітей.

Про черговий рейс 11 березня 2022 року священник розповів на своїй сторінці Facebook.

«Дитячий будинок сімейного типу вивезли сьогодні з Харкова. Самі вони із села під Харковом. З початку війни сиділи в льоху і переховувалися. Серед дітей – хлопчик на колясці із ДЦП. Понад тиждень ми на зв’язку. І це наша третя спроба забрати їх. Сьогодні нарешті хлопці-волонтери вивезли цю родину із села на околицю Харкова, де ми їх забрали. Відважна жінка прихопила ще із собою 4 дитини з одного притулку. І загалом їх зараз – прийомні тато з мамою та 15 дітей», – написав отець Андрій Пінчук.

У Харкові цього дня з-під обстрілу вдалося вивезти ще 10 дітей із одного притулку.

Дітям від 5 місяців до 16 років. Тут ми їх прийняли без супроводу», – додав священник.

Біженців розміщують у притулку в приміщенні місцевої школи у селі Волоське Дніпровського району. Благодійний фонд «Допомагаємо» відкрив притулок за сприяння місцевої влади. Керівником притулку є отець Андрій. Там біженцям пропонують допомогу: регулярне харчування, душ, місця для ночівлі, психологічну та медичну допомогу. Також біженцям надають допомогу у плануванні подальших дій та пересування.

Біженців із Дніпра та околиць можуть прийняти, якщо вони звернуться на цілодобову гарячу лінію притулку: 0800-300-229 (безкоштовно з телефонів будь-яких українських операторів). Можна приїжджати без дзвінка.

Адреса: село Волоське Дніпровського району, вул. Набережна, 42

Джерело

Добавить комментарий