У цей важкий час ми повинні підтримати один одного, – Предстоятель УПЦ

Господь посилає людям важкі випробування, щоби вони в скорботах виявляли головні плоди віри – любов до Бога та ближнього. Про це сказав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у проповіді під час Літургії в храмі преподобного Агапіта Печерського Святої Успенської Києво-Печерської Лаври 13 березня 2022 року, Неділю Торжества Православ’я, повідомляє Lavra.ua.

«Церква є суспільством людей, які готують себе для вічного життя на Небі. Яким би красивим чи скорботним не було земне життя, воно має кінець. А загробне життя не має межі, воно вічне. У Церкві є свої закони та правила. Протягом усієї її історії диявол завжди воює з нею різними способами. Православна Церква вчить людину правильно жити на землі. Бог випробовує нашу віру, щоби ми в цьому тяжкому випробуванні виявили свою любов до Бога та ближнього. Це найголовніші плоди, які виховує в людині Православна віра», – сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

«У цей важкий час ми повинні підтримати один одного – дати дах, нагодувати чи просто зігріти добрим словом. Усі проблеми, що виникають між людьми, мають вирішуватись не за допомогою зброї чи сили. Бог не створив нас, щоби ми нападали один на одного і вбивали, але щоб жили в любові», – зазначив Предстоятель Української Православної Церкви.

«Тому знову закликаємо тих, від кого це залежить, щоб усі існуючі проблеми вирішувалися за допомогою розумного слова. Нехай береже нас Господь і покриває Своєю Божественною благодаттю, силу якої ніхто не може перемогти, і сподобить стати спадкоємцями вічного блаженного життя в Христі Іісусі Господі нашому!» – завершив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Джерело

Добавить комментарий