Дітей із Вознесенська Миколаївської області прийняла громада УПЦ на Буковині

Православна громада УПЦ села Товтри Чернівецької області розмістила у себе дітей із Вознесенська та зібрала гумдопомогу для Миколаївської області.

У селі Товтри Чернівецької єпархії парафіяни УПЦ прийняли дітей з міста Вознесенська Миколаївської області, повідомила прес-служба Чернівецько-Буковинської єпархії на своєму Telegram-каналі. Віруючі зібрали гуманітарну допомогу для Миколаївської області – консерви, засоби гігієни, памперси та інші необхідні товари.

У єпархії також повідомили, що їм вдалося знайти водіїв, які ризикнули поїхати до Миколаївської області. «Ми розуміємо, в якій складній ситуації там опинилися люди, – пояснили в єпархії. – І Господь Сам усе управив: три хоробрі чоловіки, які привезли на Буковину дітей, рятуючи від війни, погодилися доставити до Миколаївської області гуманітарний вантаж».

У Чернівецько-Буковинській єпархії зібрали 210 тон гуманітарної допомоги для регіонів України, що постраждали від війни, – повідомляє сайт СПЖ.

Фото: кадр з відео з Telegram-каналу єпархії: Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ підготувала до відправки гумдопомогу для постраждалих від війни регіонів України. 

Джерело

Добавить комментарий